Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye

Motor kurye express işletmesi acı badem Kurye ile acı bademli lerin işlerine çözüm ortağı oluyor. acı badem ilçemiz Kadıköy ve Üsküdar’ın sınırlarını oluşturan sakin bir ilçemizdir.

Siz değerli acı badem sakinlerinin İstanbul trafiği,nin getirdiği yoğunluğun işlerinizi aksatmasına engel olmak için 7/24 çalıyor olacağız. Uygun fiyat tarifesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile bize Motor Kurye Express adresinden kayıt oluşturarak iş emri verebilirsiniz.

100/100 Mobil uyumlu Net sayfamızdan ister Whatsap uygulaması ile ister  direk arama butonuna basarak bizimle anlık olarak iletişime geçebilirsiniz. Yeniliğe ve gelişime üst düzey dikkat gösteren işletmemiz teknolojinin sunduğu tüm olanakları size getirmiş olacağız.Acıbadem kurye

Motor Kurye Acil Her yerde 

Acıbadem Kurye yılların verdiği tecrübe ile başta İstanbul ve 38 ilçesi olmak üzere İstanbul çevre illeri ve tüm Türkiye illerine günlük teslimat yapabilen Güvenli ve Hızlı bir şirkettir. Motorlu Kurye ile sunduğumuz hizmetler, Normal Kurye, Acil Kurye, VİP Kurye, Uçak Kargo, Arabalı Kurye, Günlük Dağıtım, Toplu Dağıtım, hizmetlerimizdir. Şirketlerin ortak çalıştığı diğer şirketlere aralarındaki özel günlerde oluşan bildiri,paket,hediyelik eşya,kutu,koli, gibi toplu dağıtımlarınızı aynı gün teslimat sağlıyoruz. Uygun fiyat tarifemiz ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizi arayın.

Acıbadem Acil Kurye

Acıbadem Acil Motor Kurye  ile Acıbadem sakinlerinin aradığı kaliteli hizmeti burada rahatça bulabilir. Her bütçeye uygun fiyat tarifesi ve uygun zaman şartlarında teslimat sağlıyoruz.

Motor Kurye  ile hizmet sürelerimiz belirttiğimiz süreler arasındadır. Normal Kurye 60 ve 180 Dakika arasında alım ve teslimat hizmetidir. acil Kurye 45 İla 90 dakika arasında olan teslimat yapılan gönderim ve ya alım hizmetidir. Vip Kurye ise 30 ve 60 Dakika arasında alınıp teslimatı yapılan en hızlı teslimat hizmetimizdir.

Bu hizmetlerimizin yanı sıra aynı gün içinde şehirden şehir,e Uçak Kargo gönderi teslimatını sağlıyoruz. Motorlu Kuryenin taşıyamayacağı, gerek binek araçlı kurye,gerek  Kamyonet tarzı araçlarımızda tüm ihtiyaçlarınız için Motor kurye express burada olacak.

İstanbul,un bir ucundan diğer ucuna üç saat içinde teslimat sağlıyoruz.Siz acıbadem sakinlerinin tüm gereksinimlerini karşılamış olmaktan mutluluk duyarız.

Şikayetlerinizi bize,memnuniyet,lerinizi dostlarınıza anlatmanız kendimizi yenileyip geliştirmemiz açısından büyük önem arz etmektedir. Bunun için görüşleriniz alacağınız hizmet kalitesini arttıracak disiplini elden bırakmamış olacağız. Sağlıkla esen kalın.

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27