Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Altunizade Kurye

Altunizade Kurye Hizmeti

Altunizade Kurye şirketi olarak altunizade Motor Kurye ile İstanbul’un altuni zade semtinde kurye hizmeti vermekteyiz.25 yılın bize verdiği tecrübe ile siz değerli altuni zade sakinlerinin vakitlerinin değerli olduğunu biliyoruz. Bu değerli zamanın  kendilerine kalabilmesi için Motor Kurye şirketi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Normal Kurye, Acil Kurye, Arabalı Kurye, vıp Kurye, Gece kurye, Toplu Dağıtım işlerinize çözüm ortağı olmak isteriz

Altunizade Kurye

.

Altunizade Kurye Kurye alanında yenilikçi  kendini devamlı geliştirme anlayışıyla sektörde ileri gelen şirketler arasındadır. Bu bölgede yoğun araç trafiğinin maruz kaldığı trafikten dolayı şirketlerin Motorlu Kuryeye ihtiyaç duyduğu bölgeler arasında yer almaktadır.

Altunizade semtinde sizlere sağlanmış olan altuni zade Kurye hizmeti şirket ilişkilerinin pekiştirilmesine yönelik güvenli ve hızlı teslimat yapmaya dayanmaktadır. Bu sayede siz altuni zade sakinlerini gerek evinizden gerek ofis ve iş yeri olmak üzere İstanbul geneline yayılan kurye hizmetlerimizden faydalanabilmek için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Motosiklet kullanarak icra edilen bu hizmetimizde trafiğin yoğunluğuna takılmadan Ofis içi ve Ofis dışı tüm isteklerinize çözüm ortağı oluyoruz. Bunun için bizi 100%100 mobil uyumlu Web sayfamızdan kayıt oluşturarak, whatsap üzerinden yazarak, sabit ve mobil hatlarımız üzerinden 7/24 bize anlık olarak ulaşım sağlayabilirsiniz

Altunizade Acil Kurye Hizmeti

Altunizade Kurye işletmesi olarak altuni zade acil Kurye ile siz değerli Altuni zade sakinlerinin tüm kurye gereksinimleri için çalışıyor olacağız. Buradaki hizmetlerimiz ve süreleri belirteceğimiz zaman aralıkları içinde alınıp teslim edilen hizmet şekillerinden oluşmaktadır. İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna 3 saat içinde teslimat sağlıyoruz. Normal Kurye 60 ve 180 dk arasında alınıp teslim edilen hizmet biçimidir.

Acil Kurye 45 ila 90 dk arasında alınıp teslim edilen hizmet biçimidir. Vip Kurye 30 ila 60 dk arası alınıp teslim edilen kurye sektöründe en hızlı kurye hizmetidir. Bunların yanında Arabalı Kurye, Uçak Kargo, Toplu Dağıtım, Gece Kurye, Gümrük Kurye, Eczane Kurye hizmetlerimiz arasındadır.

Bağlar başı Kurye, Burhaniye Mahallesi Kurye, Kısıklı Mahallesi Kurye, Koşu yolu Mahallesi Kurye, Altuni zade semtine yakın ve çeşitli iş yoğunluğu olan semtler arasındadır. İstanbul çevre illeri Kocaeli, İzmit, Bursa diğer tarafta ise Tekirdağ,Çanakkale,Çorlu illerimize günlük teslimat sağlıyor uz. Motor kurye acil, Altuni zade acil Kurye ile iyi çalışmalar diler.

Altunizade Motorlu Kurye

 

 

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27