Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Ataşehir Kurye

 Ataşehir Kurye

ataşehir kurye

ataşehir kurye

Ataşehir Kurye bölgemiz tem ile E5 kesiştiği modern ve gelişime açık bir ilçemizdir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. 422,513 nüfus oranı ve 25.840 metre kare yüz ölçümüne sahip olan bu güzel ilçemizde sizlere aradığınız hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bu bölgemizde plaza ve şirketlerin çoğunluğu sebebi ile Ataşehir kurye işletmesinin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde gerek ofis içi gerek ofis dışı işlerinizde,sizlere çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız. Başta istanbul ve bütün ilçeleri olmak üzere hizmet vermekteyiz.İstanbul çevre illeri ve istanbul dışı bütün illere motorlu ve araçlı  kurye işlerinizi eksiksiz ve tam olarak yılların verdiği tecrübe ile tamamlıyoruz.

Ataşehir Motorlu Kurye

Ataşehir Motorlu kurye 7/24 siz değerli arayanlarımıza yönelik faaliyet göstermektedir. Buna göre evrak,paket koli,gümrük işleri konşimento ithalat ihracat özel eşya ve tüm özel işleriniz toplu dağıtım işlerinizi büyük bir titizlikle Motorlu Kurye personelimiz ile  isteğe bağlı olarak tamamlıyoruz.

Bu bağlamda evrak gönderi nizi isteğe bağlı olarak imzalı kaşeli veya tc numarası alınarak bitirdikten sonra işin bitirilmesine akabinde olarak siz değerli arayanlarımıza geri dönüş sağlıyoruz. Yine isteğe bağlı olarak ister mail yolu ister sms ister fax yolu ile işlerinizin tamamlandığını görebilirsiniz. İş bitimine akabinde dönüş almak istediğiniz hizmet örneğini bize baştan söylemeniz yeterli olacaktır.

Moto kurye express şirketini arayıp bizimle çalışmaya başladıktan sonra işlerinizin ne kadar hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlandığını göreceksiniz. Sizlerden alacağımız memnuniyetlerinizi başkalarına şikayetlerinizi bize bildirmeniz kendimizi gerek iletişim gerek teknoloji anlamında yenilenmemize yardımcı olacaktır.

Ataşehir Acil Kurye

Ataşehir Express Kurye araçlı ve motorlu kurye ihtiyacı olan kişileri bir araya getirir. Gelişen teknoloji ve yenilenmeye özen gösteren bir işletme olmak hedeflerimizin en başında yer almaktadır. Her geçen gün işletmemize getirdiğimiz özveri ve disiplin ile şirketimizin gerek ofis içinde gerek dış sahada çalışan elemanlarımıza istenilen hassasiyeti aşılayarak yolumuza devam ediyoruz.

Ataşehir kurye olarak hizmet verdiğimiz önemli lokasyon lar dan birisidir. Sizlerin de masanızın başından kalkmadan güvenle ve rahatlıkla bütün işleriniz ile alakalı olarak arayabilmeniz için elimizden gelenin en iyisi için çalışıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.İstediğini her an günün 24 saatinde Ataşehir Acil kuryeyi arayarak veya kayıt formu doldurarak bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ataşehir de Mahalle Mahalle Biz

AşıkVeysel Mahallesi Kurye,
Atatürk Mahallesi Kurye,
Barbaros Mahallesi Kurye,
Esatpaşa Mahallesi Kurye,
Ferhatpaşa Mahallesi Kurye,
Fetih MahallesiKurye,
İçerenköy Mahallesi Kurye,
İnönü Mahallesi Kurye,
Kayışdağı Mahallesi Kurye,
Küçükbakkalköy Mahallesi Kurye,
Mevlana Mahallesi Kurye,
MimarSinan Mahallesi Kurye,
Mustafa Kemal Mahallesi Kurye,
Örnek Mahallesi Kurye,
Yeni Çamlıca Mahallesi Kurye,
Yeni Sahra Mahallesi Kurye,
Yenişehir Mahallesi Kurye,

 

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27