Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye şirketi Beşiktaş Kurye ile siz değerli Beşiktaş sakinlerine aradığınız hizmeti kaliteli bir şekilde sunacaktır. Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy semtlerinin eşsiz güzelliğini kapsayan Boğaz içinin en değerli bölgesidir. Osmanlı döneminden kalan Dolmabahçe, Yıldız, Çırağan Sarayları ve ıhlamur kasrı, tarih sanat ve kültürüde içinde barındırır. Kabataş,a doğru ise TBMM Milli Saraylar Saray Kolleksiyonları Müzesi, İstanbul resim ve heykel Müzesi, Fındıklıya doğru ise Deniz Müzesi gezilip görülmesi kaçınılmaz yerleridir. Beşiktaş Çarşısı Beşiktaş sakinlerinin hemen her ihtiyacı gezip dolaştığı beşiktaşın kalbi niteliğindedir. Aynı zamanda Beşiktaş taraftar grubununda merkezidir. Beşiktaş aynı zamanda deniz trafiğinin yoğun olarak kullanıldığı ana duraklardan birisidir. Beşiktaş sakinlerine motokuryeexpress işletmesi olarak sunduğumuz hizmetler sırasıyla bu şekildedir. Motorlu Kurye, Expres Kurye, VİP Kurye, Arabalı Kurye, Gece Kurye, Şehirler Arası Kurye, Toplu Dağıtım, vb gönderim ve teslimat sağlıyoruz. İstanbulun her hangi bir yerine gönderilecek ve ya teslim alınarak size getirilecek olan işlerinizi uygun fiyat seçenekleri için bizi arayabilirsiniz. Beşiktaş sakinleri için 7/24 çalışıyor olacak.

BEŞİKTAŞ KURYE      Beşiktaş Acil Kurye

Motor kurye express işletmesi Beşiktaş Acil Kurye ile işlerinize en hızlı şekilde çözüm ortağı olacaktır. 1995 yılından bu yana kendimize kattığımız tecrübe ile yolumuza devam ediyoruz. Gelişime,yeniliğe, açık olan şirketimiz teknolojinin  getirdiği olanaklar ile sizlerin talepleri doğrultusunda ilerliyoruz. Size en kaliteli hizmeti sunmak ve  Memnuniyetinizi kazanmak bizim için önemli. Motokuryeexpress,Beşiktaş expres Kurye ile iş emri sürelerimiz. Normal kurye 60 ila 180 dakika arasında yapılan teslimat emridir. Expres Kurye 45 ila 90 dakika arasında yapılan teslimat emridir. Vip Kurye 30 ila 60 dakika arasında alınıp teslim edilen iş emri bu süreler arasında oluşmaktadır.

Beşiktaşta Mahalle Mahalle Kurye

Motokuryeexpress Beşiktaş Kurye ile Beşiktaşın bütün mahalle ve sokaklarına en kaliteli ve uygun hizmetleri getirmek için burada olacak. Abbasağa Mahallesi Kurye, Akat Mahallesi Kurye, Arnavutköy Mahallesi Kurye, Balmumcu  Kurye, Bebek Mahallesi Kurye, Cihannuma Mahallesi Kurye, Dikilitaş Mahallesi Kurye, Etiler Mahallesi Kurye, Gayrettepe Mahallesi Kurye, Konaklar Mahallesi Kurye, Kuruçeşme Mahallesi Kurye, Kültür Mahallesi Kurye, Lezazım Mahallesi Kurye, Levent Mahallesi Kurye, Mecidiye Mahallesi Kurye, Muradiye Mahallesi Kurye, Nispetiye Mahallesi Kurye, Ortaköy Mahallesi Kurye, Sinan Paşa Mahallesi Kurye, Türk Ali Mahallesi Kurye, Ulus Mahallesi Kurye, Vişnezade Mahallesi Kurye, Yıldız Mahallesi Kurye. Hizmette sınır tanımıyoruz.

 

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27