Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Bostancı Kurye

Motor kurye bostancı kurye’yi sunar. Bir zamanlar İstanbul un giriş kapısı ve şam Bağdat yolunun en önemli bir kavşağı olan bostan cıdır. Şimdilerde ise Anadolu ya bağlanan yolun önemli bir durağıdır.

Kadıköy merkezden sonra İstanbul un her yerine bağlantısı olan bir ilçemizdir. Ulaşım olarak en merkezi ilçelerden birisidir.Hayrullah Kefe oğlu Anadolu lisesi,Bostancı Atatürk ilk Öğretim okulu bu semtte bulunmak tadır.kadıköy kurye

Bostancı Gösteri Merkezi ve Lunaparkı en bilindik yerlerindendir. Her ekspresin durduğu Bostancı Tren istasyonu burada bulunmaktadır.Deniz otobüsü seferleri ile tüm Adalara ulaşım buradan sağlanmak tadır.

Yine Adalardan dönüşte, İnsanlar bütün İstanbul,a buradan dağılım yaparlar. Aynı şekilde Mecidiyeköy Taksim Kayış dağı gibi önemli merkezlerin otobüs ve dolmuş duraklarının ana merkezidir.

Bunların Yanı sıra içinde oto sanayi sinide barındıran plazaların ve İş merkezlerinin de çokça olduğu İstanbul un önemli ilçelerinden birisidir. Motor kurye  Bu nadide ve Güzel ilçemizde sizlere

Bostancı kurye olarak hizmet vermek için buradayız.Bu hizmetimizden faydalanmak istediğiniz günün her saatinde 7/24 size bir telefon kadar yakınız.

Bostancı Acil Kurye

Motor kurye  kuruluşu olarak, Bostancı kurye hizmetimizden nasıl ve ne şekilde faydalanmak isterseniz sizin için buraya yazmış olacağız. Bostancı Acil Kurye ile Acil gönderi teslimatı 60 ila 120 dakika arasında değişen zaman aralıklarında değişen gönderim teslimatı dır. İşleyiş şu şekilde yürür.

Siz değerli Bostancı, suadiye, şaşkınbakkal, Caddebostan, Kozyatağı, Erenköy, Kazasker sakinleri olarak teslimat,ınızı. Biz kapıya gelince direkt olarak teslim edebileceğiniz hale getirdikten sonra bizi aramanız kafi olacaktır. Fakat sizin paket haline getirmekte zorlanacağınız bir durum var ise bize söylemeniz yine yeterli olacaktır.

Bostancı Acil Vip Kurye Hizmeti

Siz Bostancı halkına 30 ila 60 dakika arasında değişen zaman aralıklarında olan VİP Kurye. Servisimizden de ihtiyaçlarınızın kısıtlamasına karşılık olarak her daim hazır olacaktır. Bunlara benzer Motorlu Kurye, Arabalı Kurye,Toplu Dağıtım, Uçak Kargo ve Gece Kurye hizmetleri içinde bizi arayabilirsiniz.

Bostancı kurye  25 yıllık tecrübesi ile yeniliğe ve Gelişime özen gösteren bir şirket olmaktan taviz vermeyecektir. Siz değerli Bostancı sakinlerine en iyi hizmeti sunmak için burada olacağız. Şikayetlerinizi bize Memnuniyetinizi Dostlarınıza anlatmanız Motor Kurye Express kuruluşunun kendisini yenilemesine katkı sağlayacaktır. Esenle Sağlıkla kalın.

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27