Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Çekmeköy Kurye

Çekmeköy Kurye

Çekmeköy Kurye Motorlu Kurye hizmeti veren bir kuruluştur. İstanbulun 39 ilçesinden birisi olan Çekmeköy,şehrin Anadolu yakası nda yer almaktadır.2009 yılında Ömerli,Alemdağ ve Taşdelen ile birleşerek ilçe haline gelmiştir.

Öncesinde 2009 yılına kadar Ümraniye ilçesine bağlı olarak dile gelen. Çekmeköy’de 250.000 nüfus bulunmaktadır. İlçe memba suları ve ormanlık alanları ile bu doğal varlıkların yanı sıra modern yaşamın da oluşturduğu bir yapıya sahiptir.

Sanat sal sosyal iktisadi ve turistik öğeleriyle Çekmeköy dinamik bir yapıya sahiptir. Çekmeköy bitki örtüsü atmosferi ve mesire alanları ile rahat ve sakin bir yerleşim bölgesidir.

Motokuryeexpress kuruluşu Çekmeköy kurye olarak siz değerli çekmeköy sakinlerine daha önce yaşadığınız kurye deneyimlerinizi unutturmaya geldik.Bunun için sitemize girip kayıt oluşturmanız ve ya bizi direkt olarak sabit ve ya cep numaralarımızdan bizi aramanız yeterli olacaktır.

 

ÇEKMEKÖY KURYE

Çekmeköy Acil Kurye

Motokuryeexpress olarak çekmeköy kurye sakinlerine aradığı motor kurye hizmetini tam olarak karşılamak için buradayız.Günün her saatinde sizlerin isteği doğrultusunda. Motorlu Kurye, Expres Kurye, Gece kurye, Arabalı kurye,VİP Kurye hizmetlerimizle size bir telefon kadar yakınız.  Ve buna benzer bir çok hizmetle.İstanbul ve ayrı 38 ilçesi başta olmak üzere Motokuryeexpress şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

Her bir gönderiminiz için seçtiğiğiniz kurye uygulama sıyla ilgili olarak gereken ilgi ve alakanın hoşunuza gideceğinizden eminiz. Sektörde geçirmiş olduğumuz 25 yıllık tecrübe ile gerek ofis içi gerek ofis dışında çalışan elemen larımızın iletişimi ve giyimiyle siz değerli Çekmeköy sakinlerinin bütün istekleri için burada olacağız.İstanbul çevre illeri ve tüm Türkiye İllerimize günlük gönderim sağlıyoruz.

Motorlu Kurye Hizmetleri

Çekmeköy Kurye Acil Kurye hizmetimiz isteğiniz doğrultusunda 60 ila 120 dakika arasında teslimat yapıyoruz. Bunun yanı sıra 30 ila 60 dakika arasında teslimat olan; VİP Kurye hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Şirketimiz yeniliğe ve teknolojiye açık bir işletmedir. Gönderim lerinizi ister web sayfamız üzerinden kayıt oluşturarak yapar.İster direk olarak sabit ve cep numarasından arayarak yapabilirsiniz.

Siz masanızın başından ve ya evinizden ofsinizden ayrılmadan sizin için gerekli olan tüm işlemlerinize çözüm ortağı oluyoruz.Siz değerli çekmeköy sakinlerine hizmet taşımaktan memnuniyet duyarız.Şikayetlerinizi bize memnuniyetlerinizi başkalarına anlatmanız. Kendimizi yenileyip sizlere verdiğimiz ve ya vereceğimiz hizmetin kalitesini arttıracaktır.

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27