Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Fatih Kurye

Fatih Kurye

Fatih Kurye expres ile Fatih kurye de çalışma şeklimiz. Normal kurye,Acil  kurye,VİP kurye,Arabalı Kurye,gece kurye,toplu dağıtım işlerinize çözüm ortağı olmak isteriz. 25 yıllık tecrübe ve anlayışı yüksek güler yüzlü çalışanları ile hizmetinizdeyiz.

Motor kurye expres Kurye hizmetlerinde gelişimci anlayışıyla sektörde önde gelen şirketler arasındadır.7 gün 24 saat siz değerli fatih sakinlerine aradığınız hizmeti sunmak için burada olacağız. İstanbul,un bir ucundan diğer ucuna 3 saat içinde hızlı ve güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz. Bunun için bizi 7/24 bizi arayabilirsiniz.

 

Fatih Kurye

Fatih Acil Kurye

Fatih Kurye 2009 yılında Sur içindeki Eminönü ile birleştirildi. İstanbul boğazı, Marmara denizi, Eyüp, Zeytinburnu, Haliç ile çevrili olan tarihi yarımadanın tamamını kaplayan eşsiz bir ilçemizdir. Adından da anlaşılacağı üzere ismini  Fatih Sultan Mehmet Han dan almaktadır. 443.090 nüfusu ve 17 km kare yüz ölçümü ile hizmet verdiğimiz bir ilçemizdir.

Ayrıca Koca mustafa paşa, Aksaray, Şehremini, Çarşamba, Fener ve Balat gibi semtleri kapsar. Çoğu hastane ve iş yeri Fatih ilçemizde tarihi eser olarak bulunur.Bu bölgemizde sizlere en iyi hizmeti sunmak için 7/24 aktif olarak çalışıyor olacağız. Normal Kurye 60 ila 180 dakika arasında, Expres Kurye 60 ve 120 dakika arasında, VİP Kurye 30 ve 60 dakika arasında teslimat yapılan gönderi ve teslimat hizmetimizdir.

Fatih Kurye ile sokak sokak

Fatih Kurye Bilindiği üzere İstanbul,un yoğun trafiği ile hızlı bitirilmesi gereken işlerimiz olmakta. ve bunun için günümüzün vazgeçilemez bir bölümünü kapsayan Motorlu Kurye sektörü bu gereksinimleri büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Akşamsettin Mahallesi Kurye, Alemdar Mahallesi Kurye, Ali Kuşçu Mahallesi Kurye, Atikali Mahallesi  Kurye, Ayvansaray Mahallesi Kurye, Balabanağa Mahallesi Kurye, Balat Mahallesi Kurye, Binbirdirek Mahallesi Kurye, Cankurtaran Mahallesi Kurye, Cerrahpaşa Mahallesi Kurye, Cibali Mahallesi Kurye, Demirtaş Mahallesi Kurye, Derviş Ali Mahallesi Kurye, Emin sinan Mahallesi Kurye, Hacı Kadın Mahallesi Kurye, Haseki Sultan Mahallesi Kurye, Hırka i Şerif Mahallesi Kurye, 
Hobyar Mahallesi Kurye
Hoca Gıyasattin Mahallesi Kurye
Hocapaşa Mahallesi Kurye
İskenderpaşa Mahallesi Kurye
Kalenderhane Mahallesi Kurye
Karagümrük Mahallesi Kurye
Katip Kasım Mahallesi Kurye
Kemalpaşa Mahallesi Kurye
Koca Mustafa Paşa Mahallesi Kurye
Küçük Ayasofya Mahallesi Kurye
Mercan Mahallesi Kurye
Mesih Paşa Mahallesi Kurye
Mevlanakapı Mahallesi Kurye
Mimar Hayrettin Mahallesi Kurye
Mimar Kemalettin Mahallesi Kurye
Molla Fenari Mahallesi Kurye
Molla Hüsrev Mahallesi Kurye
Muhsine Hatun Mahallesi Kurye
Nişanca  MahallesiKurye
RüstemPaşa Mahallesi Kurye
Saraç İshak Mahallesi Kurye
Sarıdemir Mahallesi Kurye
Seyyid Ömer Mahallesi Kurye
Silivrikapı Mahallesi Kurye
Sultan Ahmet Mahallesi Kurye
Sururi Mahallesi Kurye
Süleymaniye Mahallesi Kurye
Sümbül Efendi Mahallesi Kurye
Şehremini Mahallesi Kurye
Şehsuvar Bey Mahallesi Kurye
Tahtakale Mahallesi Kurye
Taya Hatun Mahallesi Kurye
Topkapı Mahallesi Kurye
Yavuz Sinan Mahallesi Kurye
Yavuz Sultan Selim Mahallesi Kurye
Yedikule Mahallesi Kurye
Zeyrek Kurye Mahallesi Kurye
sokak sokak six değerli Fatih Kurye sakinlerine hizmet taşıyoruz.

 

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27