Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Kadıköy Kurye

Kadıköy kurye expres Kadıköy Kurye ile İstanbul un Anadolu yakasında boğaz içi girişinde bulunan popüler ilçelerinden birisi. Kadıköy İstanbul da aynı zamanda Vapur iskeleleri ile birlikte Deniz ulaşımının da ana merkezi konumundadır.

Kadıköy gerek tarihi gerek renkli ve canlı semt yaşamı ile gözde bir ilçemizdir. Anadolu yakasının Beyoğlu su olarak ta bilinen Bahariye caddesi, Kadıköy Çarşısı Kadıköy ün en popüler alanlarıdır. Kadıköy ün kuzey tarafında bulunan Haydarpaşa; en çok Haydarpaşa Garı ve Haydarpaşa vapur iskelesi ile bilinir.

Kadıköy sahilden başlayıp kıyı istikametinde sahil yolundan yürüdüğünüzde meşhur Moda sahiline ulaşıyorsunuz. Moda sakin ve Deniz kenarı güzel bir yer olup aynı zamanda İstanbul un en güzel yerleşim yerinden birisidir.

Mahalle Mahalle Dolaşıyoruz

Kadıköy Kurye Expres Kadıköy Kurye olarak hizmet mahallerimiz, 19 Mayıs Mahallesi Kurye, acıbadem Mahallesi Kurye, Bostancı Mahallesi Kurye, Ataşehir Kurye, Cadde bostan Mahallesi Kurye, Cafer ağa Mahallesi Kurye, Dumlupınar Mahallesi Kurye, Eğitim Mahallesi Kurye, Erenköy Mahallesi Kurye,Fener bahçe Mahallesi Kurye,Fener yolu Mahallesi Kurye,Fikir tepe Mahallesi Kurye,

Göz tepe Mahallesi Kurye, Hasan paşa Mahallesi Kurye, Koşu yolu Mahallesi Kurye, Koz yatağı Mahallesi Kurye, Merdiven köy Mahallesi Kurye, Osman ağa Mahallesi Kurye, Rasim Paşa Mahallesi Kurye, Sahra yı cedid Mahallesi kurye, suadiye Mahallesi Kurye, Zühtü paşa Mahallesi olarak bütün Kadıköy mahallerine sokak sokak hizmet taşıyoruz.

Kadıköy Acil Kurye

Kadıköy Kurye Acil şirketi olarak Kadıköy Acil kurye hakkında bilinmesi gerekenler. Saygıdeğer Kadıköy sakinleri Acil kurye 60 ila 120 dakika arasında alım ve teslimat sağlanan gönderi şeklidir. Bunun yanı sıra 30 ila 60 dakika arasında alınıp teslimat yapılan vip Kurye hizmetimizde bulunmaktadır.

 

izmetlerimiz arasında Arabalı Kurye, Gece Kurye, Uçak Kargo, Toplu Dağıtım, Gümrük Kurye de bulunmaktadır. Tüm gönderimleri niz için sizler masanızın başından,bebeğinizin yanından ayrılmadan, ve tüm önemli işleriniz için size Çözüm Ortağı oluyoruz. Moto Kurye exprese web sayfamızdan kayıt oluşturabilir, Bize whatsap tan yazabilir ve ya direkt sabit ve mobil hatlarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gelişime ve Yeniliğe açık bir işletme olarak gelişen teknoloji ile teslimat,lar anlık olarak rapor edebiliriz. Bundan sonra sın dada kendimizi devamlı yeniliğe açık tutarak siz saygıdeğer Kadıköy halkı için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Memnuniyetinizi Dostlarınıza Şikayetlerinizi bize bildirmeniz aldığınız hizmetin kalitesini arttıracaktır. Sağlıkla ve Esenle kalın.

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27