Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Kartal Kurye

Motor Kurye Expres şirketi olarak Kartal kurye hakkında bilinmesi gerekenler. Kartal İstanbul,un Anadolu yakasında bulunan en büyük ilçelerinden birisidir. Kendi içerisinde 20 mahalle barındıran ilçe tarihi bir geçmişe sahiptir.

Bizans imparatorluğu döneminde Kartal imen ismiyle sahil yakınında olduğundan dolayı balıkçı köyü olarak kurulmuştur. Sahile olan kıyısı tarihi mekanları ve doğal güzellikleri ile hem turizm hem sanayi bölgesidir.

Bu yüzden bir çok farklı insanı bir araya toplayan güzel bir ilçemizdir. Kartal kurye olarak bütün farklılık değişken durumlara uygun ve kaliteli hizmet vermek için buradayız.

KARTAL KURYE

Kartal Kurye

Kartal kurye denilince akla ilk gelen yerlerden birisi olan Aydos ormanı,ve Dragos Tepesi ilçenin gidip görülmezse olmazları arasındadır. İstanbul sınırları içinde 537 metre ile en yüksek konuma sahip olan Ay dos tepesi dir. Ay dos ormanı oldukça fazla bir alanı kapladığı gibi,içinde barındırdığı meşe ağaçlarının sayesinde büyük bir oksijen deposudur.

Ertuğrul Gazi Mahallesinde bulunan  Aydos Göletinin güzelliğin den kendinizi alamazsınız.Farklı bitki örtüsü ile sizi adete Büyü altına alacaktır. Motor kurye expres şirketi olarak sizler İşlerinizin başında ayrılmadan bir telefon ile bütün işlerinize çözüm ortağı oluyoruz.

Motor Kurye Expres şirketi olarak Kartal Expres Kurye ile hangi mahallelerde neler yapabiliriz. Nasıl çalışırız. Kartal expres Kurye 60 ila 120 dakika arasında değişen gönderim ve teslimat sağlanan  hizmettir.

Bunun yanı sıra 30 ila 60 dakika arasında gönderim sağlanabilen VİP KURYE Hizmetimizde bulunmaktadır. Ayrıca GECE KURYE hizmetimiz de bulunmaktadır. Bunlar için Bizi WEB Sayfamızdan kayıt oluşturabilir, Watsaptan yazabilir sabit ve mobil numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz

Kartalda Bütün Sokaklardayız

.Kartalda hizmet verdiğimiz Atalar Mahallesi Kurye, Cevizli Mahallesi Kurye, Cumhuriyet Mahallesi Kurye, Çavuşoğlu Mahallesi Kurye, Esentepe Mahallesi Kurye, Gümüşpınar Mahallesi Kurye, Hürriyet Mahallesi Kurye,

Karlıktepe Mahallesi Kurye, Kordonboyu Mahallesi Kurye, Orhantepe Mahallesi Kurye, Orta Mahallesi Kurye, Petrol iş Mahallesi Kurye, Soğanlık yeni Mahalle Kurye, Topselvi Mahallesi Kurye, Uğur mumcu Mahallesi Kurye, Yakacık Çarşı Mahallesi Kurye,Yakacık yeni Mahallesi Kurye,

Yalı Mahallesi Kurye, Yukarı Mahallesi Kurye, Yunus Mahallesi Kurye olarak sizler masanızın başından kalkmadan evinizden ayrılmadan bütün işlerinize çözüm ortağı olmak için bir telefon kadar yakındayız. MotoKuryeExpres şirketi olarak Kartal kurye ile sınırların ötesinde bir hizmet deneyimi için size bir telefon kadar yakınız.

Memnuniyetlerinizi Dostlarınıza Şikayetlerinizi bize bildirmeniz kendimizi yenilemek için bizlere fırsat verecektir. Şimdiden teşekkürler Esen Kalın.

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27