Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye Expres işletmesi olarak Maltepe Kurye hakkında ki bilgilerimiz. Maltepe, tarihi Bizans

imparatorluğuna dayanır. İstanbul un Anadolu yakasında yer alan ilçemiz Marmara denizi kıyısına komşudur. sancak tepe, Kartal,Ümraniye, ata şehir, komşu olan ilçemizdir. ve Kocaeli yarım adasının güney batısında yer alır. Maltepe İstanbul,un merkezi noktalarına yakın konumu ile dikkat çeken ulaşımı ile gözde ilçemizdir. 497 bin kişilik nüfusu 50 km karelik yüz ölçümü ile İstanbul un oldukça geniş 10 ilçesi arasında bulunur.

Maltepe adalara komşu olan bir ilçe olarak vapur trafiğininde ana duraklarından birisi olarak sayılır. E 5 kara yoluna da komşu olduğu için yoğun araç trafiğininde sahibidir. Maltepe sağlam geçmişi ile tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Bunlardan bazılarını söylememiz gerekir se Maltepe Merkez Cumhuriyet Cami, Feyzullah Cami, Derviş Baba tekkesi, Bakireler anıtları başlıca örnekler arasındadır.

Motor Kurye expres işletmesi olarak Maltepe kurye ile bize ulaşım sağlayabilirsiniz. 7/24 siz değerli Maltepe sakinleri için çalışıyor olacağız. Hizmetlerimiz Normal kurye, Acil Kurye, Vip Kurye,Arabalı Kurye, Gece Kurye, Toplu Dağıtım şeklindedir. İsteğiniz doğrultusunda bizimle WEB sayfamız üzerinden, watsap, sabit ve mobil hatlarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Acil Kurye

Maltepe Kurye Expres şirketi olarak Maltepe expres kurye hakkında ki çalışmalarımız. 25 Yıllık tecrübe ile çıktığımız bu yolda siz değerli maltepe sakinlerine hizmet getirmekten mutluluk duyarız. Öncelikle 60 ve 120 dakika arasında değişen süreler içinde yapılan alım ve ya teslimat şekline expres gönderi diyoruz

. Bunun yanı sıra 30 ve 60 dakika arsında da gerçekleştirdiğimiz VİP Kurye hizmetimizde mevcuttur. Gönderi ve ya alım işlerinizi İstanbul un 38 ilçesinden istediğiniz başka bir adrese teslimat yapıyoruz. İstanbul çevre illeri ve tüm Türkiye illeri ne günlük teslimat yapıyoruz.

Motor Kurye Expres olarak Maltepe  Altay çeşme mahallesi kurye, Altın tepe mahallesi Kurye, Aydın evler mahallesi Kurye, Bağlarbaşı mahallesi Kurye, Başı büyük mahallesi Kurye, Büyük bakkal köy mahallesi kurye, Cevizli Mahallesi Kurye, Çınar Mahallesi Kurye,

Esenkent Mahallesi Kurye, Feyzullah Mahallesi Kurye, Fındıklı Mahallesi Kurye, gir ne Mahallesi Kurye, Gülen su Mahallesi Kurye, Gülsuyu Mahallesi Kurye, İdeal tepe Mahallesi Kurye, Küçük yalı Mahallesi Kurye, Yalı Mahallesi Kurye, Zümrüt evler Mahallesi Kurye ile hizmette sınır tanımıyoruz. Sağlıkla ve Esen kalın.

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27