Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

TEKSTİLKENT KURYE

TEKSTİLKENT KURYE

Tekstilkent Kurye

Tekstilkent kurye hizmetimiz kapsamı altın da müşterilerimize kolay ve alternatif moto kurye hizmeti sunmaya çalışılmaktayız. Bizim bu kapsam da müşterilerimize hem personel olarak hem de firma olarak kurye ihtiyaçlarınızda sektörde öncü firma olarak

Hızlı teslimat, kaliteli hizmet ve güler yüzlü çalışma sistemi ile siz değerli müşterilerimizin istanbul geneli ve tüm çevre iller de sorunlarını çözmekteyiz. Firmamız İstanbul’un tüm bölgelerine yayılmış olan kurye ağımız ile en sorunsuz bir şekilde Tekstilkent Kurye hizmetleri kapsamında çalışmalarını icra etmektedir.

Tekstilkent Moto Kurye

Motorlu Kurye işlemleri istanbulun her noktasında birçok farklı teslimat aracı ile yapılmaktadır.Araba, Motorsiklet ve yaya kurye ile kurye dağıtımlarını sistematik bir şekilde ülke genelinde yapmaktayız. Firmamız Tekstilkent Motorlu Kurye ile siz değerli müşterilerimize İstanbul’ un Esenler semtinde bulunan kolay ve hızlı teslimat ağı sağlamaktadır. Bu teslimatları yaparken de firmamız genel olarak motorsikletten faydalanmaktadır.

Bilindiği üzere İstanbul trafiğinde en hızlı teslimatı sağlayacak ulaşım aracı motosiklettir. Bu arac ları kullanarak İstanbul’ un trafik problemden kurtularak kurye işlemlerine hız kazandırarak çözmek teyiz.

Motor Kurye sektöründe taşınması istenen değerli evraklar, eşyalar,gümrük evrakları,bazen biryer de unutulan acil ürünlerin güvenilir teslimatını yapmaktayız. Firmamız Esenler ilçesinden alınan tüm gönderilerinizi adresten teslim alıp ve adrese teslim etme adımlarını şirket içi hızlı çalışma sistemiyle organize eder ver en hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Motosikletli Kurye Hizmetleri

Express Moto Kurye 7/24 çalışma prensibine sahiptir. Bu sayede de firmamızdan kurye hizmeti aldığınız vakit ister bireysel olsun ister firma bazlı olsun fark etmeden 7/24 olarak moto kurye hizmeti gerçekleşmektedir. İşte tam da bu noktada müşterilerimize kendilerini farklı hissettirecek hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Adresten adrese teslimat, güvenilir ve dikkatli paket taşıma hizmetleri sunulmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz ile işyeriniz de her türlü gönderileriniz de kolaylık sağlanan eşya güvenliğine ve aynı zamanda uygun fiyat ve Kaliteli hizmetlerimizi de eklediğiniz zaman ister tek seferliğine olsun ister aylık ya da yıllık çalışma sistemi ile Tekstilkent moto kurye hizmet ağına siz de sahip olabilirsiniz.

Tekstilkent Kurye Hizmeti

Özel teslimatlar, resmi evraklar vb. aklınıza gelebilecek her türlü gönderi çeşidinde Express Moto Kurye olarak sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyeti kapsamında fiyat bilgisi, mesafe bilgisi ve gönderileriniz hakkında görüşmek için en kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. İnternet sitemizden ve ya irtibat telefonlarımızdan iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Güngören Kurye

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27