Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade/Üsküdar
0532 680 76 27
info@motokuryeexpress.com

Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye Motor kurye express Zeytinburnu Kurye hakkında çalışmalar. Günümüzün getirdiği İstanbul trafiğinin en yoğun olan ilçelerinden birisi olan Zeytin burnunda sizlere aradığınız hizmeti sunmak için buradayız.

Yılların tecrübesi ile yolumuza devam ediyoruz.Bu ilçemizde Tekstilkent , Ayakkabı ve Metal üzerine sanayileri bulunan yoğun araç trafiği nedeni ile Motorlu Kuryenin Çokça kullanılan bir ilçemizdir. Merter, Bakırköy,Aksaray,Bayrampaşa, Komşu ilçeleridir

. Zeytinburnu,nda bütün işlerinizi evinizden,ofisinizden çıkmadan çözüyoruz. Gerek ofis içi gerek ofis dışındaki işlerinizi sizin adınıza tamamlıyoruz. Zeytinburnu,dan İstanbul,un 38 ilçesine sizden alınıp başka bir adrese ve ya 38 ilçenin her hangi bir adresinden size getirmek üzere  teslimat sağlıyoruz.

ZEYTİNBURNU KURYEZeytinburnu Acil Kurye

Motor kurye express işletmesi olarak Zeytinburnu Acil Kurye ile hizmetlerimiz. Normal Kurye 60 ila 180 dakika arasında olan teslimat hizmetidir. Express Kurye 45 ila 90 dakika arasında olan teslimat hizmetidir. VİP Kurye 30 ila 60 dakika arasında alınıp teslim edilen hizmet oluşumudur.

Bunların yanı sıra Arabalı Kurye, Uçak Kargo ve Toplu Dağıtım hizmetlerimizde bulunmaktadır. Siz değerli Zeytinburnu sakinleri için 7/24 çalışıyor olacağız.

Uygun fiyat tarifeleri ve kaliteli hizmet için bizi 100 de 100 mobil uyumlu Web sayfamıza girerek kayıt oluşturabilir, Whatsap üzerinden bize yazabilir isterseniz direkt olarak sabit veya mobil hatlarımız üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul,un çevre illeri Kocaeli, İzmit, Bursa, diğer tarafta ise Tekirdağ Çerkezköy Çanakkale,ye gün içi teslimat yapıyoruz. Türkiye,nin tüm illerine günlük teslimat sağlıyoruz.

Zeytinburnu,da Sokak Sokak

Motor kurye express Zeytinburnu Kurye ile sizlere aradığınız en kaliteli hizmeti sunmak için sokak sokak kapınızı çalıyor. Burada yılların tecrübesi gelişime ve yeniliğe ayak uyduran teknolojinin son detaylarından haberdar güler yüzlü ve dinamik çalışanlarıyla işlerinize çözüm ortağı oluyoruz.

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu bilerek hareket ediyor memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Memnuniyetinizi Dostlarınıza Şikayetlerinizi bize bildirmeniz aldığınız hizmetin kalitesini arttıracak ve bizimde kendimizi devamlı yenilememizi sağlayacaktır.

Beştelsiz Mahallesi Kurye
Çırpıcı Mahallesi Kurye
Gökalp Mahallesi Kurye
Kazlıçeşme Mahallesi Kurye
Maltepe Mahallesi Kurye
Merkezefendi Mahallesi Kurye
Nuripaşa Mahallesi Kurye
Seyitnizam Mahallesi Kurye
Sümer Mahallesi Kurye
Telsiz Mahallesi Kurye
Veliefendi Mahallesi Kurye
Yenidoğan hallesi Kurye
Yeşiltepe Mahallesi Kurye

0532 680 76 27
Whatsapp İletişim
0532 680 76 27